tv DEN24SMARTTV
TV DENSON DEN24SMARTTV
Met deze TV DENSON DEN24SMARTTV 24 inch Full HD SMART TV heeft u een mooie, kwalitatief hoge, nieuw model Android 11 Smart TV voor in uw Camper, Caravan of Boot etc..
De 12VDC input. en is werkzaam tussen 10,8 – 28VDC en daardoor geen problemen met overspanning.
Via de netadapter ook aan te sluiten op 220V.
Voeg toe aan verlanglijst
Brand: Denson
Category: TV
Share: Facebook Twitter Tumblr Linkedin
Scherpe prijzen
Vandaag besteld, binnen 48 uur verzonden(mits op voorraad)!
Ruim assortiment
Beschrijving
Met deze TV DENSON DEN24MARTTV 24 inch Full HD SMART TV heeft u een mooie, kwalitatief hoge, nieuw model Android 11 Smart TV voor in uw Camper, Caravan of Boot etc..
Mogelijkheden:
â–ª Beeldscherm diameter: 24 inch.
â–ª Resolutie: 1920×1080
â–ª Met ingebouwde [SMART Android 11.0]
â–ª Ingebouwde HD satellietontvanger.
â–ª Ingebouwde akoestische satfinder.
â–ª Ingebouwde Terrestrisch TV ontvanger.
â–ª Ingebouwde Kabel TV ontvanger.
â–ª Ingebouwde DVD speler.
Technische gegevens:
SMART TV Android 11.0 ingebouwd:
â–ª Voorzien van de Google Play Store & APP Winkel om de gewenste app te kunnen installeren.
â–ª Voorzien van een uitstekende DUAL band Wifi ontvangst.
â–ª Bluetooth ingebouwd voor draadloze connectie met bijvoorbeeld een externe soundbar.
INGANGSBRONNEN (Source of INPUT) & meer:
Kies met de INPUT toets op de afstandsbediening welke ingangsbron u wilt gebruiken.
Satelliet TV (DVB-S/S2):
â–ª Met voorgeprogrammeerde Duitse en Franse (Fransat) kanalenlijsten.
â–ª Werkt met alle CI/CI+ modules (o.a. de CAM803/CAM701 etc..)
Terrestrisch TV (DVB-T/T2):
â–ª Geschikt voor passieve en actieve DVB-T antennes.
â–ª Met 5V in- en uit schakelbaar.
â–ª Werkt met alle CI/CI+ modules (o.a. KPN HD)
Kabel TV (DVB-C):
â–ª Automatische kabel kanalen scan.
â–ª Handmatige kabel kanalen scan.
â–ª Kabel kanalen scan via ID Netwerk.
â–ª Werkt met alle CI/CI+ modules
Personal Video Recorder (PVR):
â–ª Het opnemen van TV/Radio kanalen op een externe geheugen.
â–ª DIRECT opnemen: Het TV kanaal waar de TV op afgestemd is.
â–ª Opname inplannen in de EPG (neemt ook op in Stand-by modus)
â–ª Weergeven van opnames via de PVR List toets.
Media:
â–ª Voor het weergeven van films, foto’s, muziek etc. vanaf een USB geheugen.
DVD:
â–ª Voor het afspelen van DVD’s (films) of (CD’s).
HDMI(ARC) / HDMI / AV (Audio Video):
â–ª 2 x HDMI poorten & Audio Video (3,5mm jack) voor het aansluiten van externe apparaten.
OVERIGE:
Afmetingen TV / Gewicht TV:
â–ª B x H x D = 55.2 x 32.5 x 4.4cm (zonder voet)
▪ B x H x D = 40.6 x 35.8 x  11.4cm (met voet)
â–ª Gewicht: 3.8KG
Muurbevestiging:
Meegeleverde Accessoires:
â–ª Afstandsbediening met batterijen.
â–ª Tulp AV verloopkabel van 3.5mm jack naar 3 x tulp female connectoren.
â–ª Universele 12V Sigaretten aansteker plug met kabel.
â–ª Netadapter 100-240Vac / 12Vdc